Blu-ray a DVD Půjčovny HUMIRI
Jak si filmy půjčovat
Logo
Půjčování poštou
Z naší půjčovny poskytujeme zájemcům ze vzdálených částí Prahy i mimo Prahu půjčování filmů poštou. Filmy se objednávají buď
e-mailem nebo telefonicky. Viz záložka Kontakty. Objednávat filmy je lepší několik dní dopředu s časovou rezervou, abychom je měli volné a mohli je zaslat poštou všechny najednou. Podle našich zkušeností je doručovací doba 1 den od podání na poště i do vzdálenějších lokalit naší republiky.
K půjčovnému se připočítává ještě balné, poštovné a pojištění zásilky ve výši
150,- Kč za zaslání k Vám i zpátky. Ceny a příklady jsou na záložce Ceník.
Do obálky se vejde najednou maximálně 8 filmů na DVD nebo Blu-ray disku. Filmy posíláme v tvrdé kartonové obálce, kde máte vloženou zpětnou obálku pro cennou zásilku s naší adresou. Podíváte se na filmy a pokud možno co nejdříve zase vložíte disky do tvrdé kartonové obálky a potom do přiložené obálky a pošlete nám je zpět. Na poště už nic dalšího neplatíte. Před začátkem půjčování je třeba, abyste naskenovali Váš Občanský průkaz (přední i zadní stranu) a poslali nám tyto údaje v příloze e-mailu. Peníze na vypůjčení pošlete předem na náš účet 35-3610210287/0100.
Filmy v Katalogu vyhledáte pomocí vyhledávacího pole vpravo nahoře. Rozkliknutím zobrazíte kartu filmu, kde naleznete všechny důležité informace. Vedle náhledu obalu jsou piktogramy, podle kterých zjistíte, jestli je film k dispozici na disku Blu-ray nebo DVD, případně obou nosičích a cenu za vypůjčení. Dole najdete informace, jestli má film český dabing nebo titulky. Filmy si můžete k vyzvednutí zarezervovat mailem nebo telefonicky. Kontakty najdete na příslušné stránce.
Aktuality
Naší nejatraktivnější a
nejoblíbenější službou je půjčování
filmů poštou. Filmy podle našich
zkušeností máte většinou do
druhého dne doma. Vybrané filmy
Vám pošleme spolu s odpovědní
obálkou a po shlédnutí filmy jenom
vložíte do obálky a pošlete zpět.
Na poště už nic neplatíte. Další
informace najdete na záložce
Půjčovna a Ceník.
Copyright © 2022 by Zdeněk Mihalík  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: zdenek.mihalik@gmail.com